yandex

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

MaxMara

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 43 elementów

Okulary korekcyjne MaxMara

Wierzysz, że istnieje taki model okularów korekcyjnych, które zostały zaprojektowane właśnie dla Ciebie? Takie, które będą doskonale leżeć na Twojej twarzy, nie będą się zsuwać i będziesz się w nich prezentować jak gwiazda? Marka MaxMara przygotowała coś specjalnego! W bogatej, nowoczesnej kolekcji, znajdziesz zarówno takie modele, które będą doskonale leżały na drobnej twarzy, jak i te, które podkreślą te silnych rysach. Tworzone przez najlepszych projektantów i doceniane przez ludzi z całego świata zawitały już dziś w naszym sklepie i czekają, byś wybrał model właśnie dla siebie. Różnorodny wybór kolorów oraz kształtów pozwoli Ci w pełni spersonalizować swój wybór. Oferowane okulary to nie tylko niesamowity wygląd i doskonałe dopełnienie Twojej garderoby - to również zdrowie i bezpieczeństwo Twoich oczu oraz jakość, której możesz zaufać.

Twój wygląd, nasza pasja okularami

Każda twarz wymaga innych ozdób, każdy ma swoje upodobania. Okulary korekcyjne mogą być doskonałym wykończeniem Twojego codziennego stylu bycia. Powinny odpowiadać Twoim gustom i oddawać Cię w pełni, byś czuł się w nich swobodnie oraz chciał je nosić. Dawno minęły czasy nudnych, prostych opraw - dziś takie okulary noszone są nawet dla ozdoby przez osoby, które nie mają problemów ze wzrokiem. Nie masz się czego wstydzić - szybko przekonasz się, że w okularach możesz wyglądać jeszcze lepiej niż bez nich. Pozwól im stać się Twoją osobistą biżuterią i ozdobić Cię w wyjątkowy sposób. Oto, co ma do zaproponowania swoim niebanalnym stylem MaxMara. W naszym asortymencie znajdziesz przeróżne kolory oraz kształty. Ramki cienkie oraz grube, szkła okrągłe i prostokątne. Poszczególne modele mogą wyciągnąć cały charakter Twoich rysów, oddając ich naturalne piękno - wszystko jest kwestią odpowiedniego doboru wedle swoich gustów. 

Zatroszcz się o zdrowie swoich oczu

Okulary korekcyjne to podkreślenie Twojego wyglądu, nadanie czegoś więcej Twojemu codziennemu stylowi, ale również zdrowie, na które zasługują Twoje oczy. Bardzo łatwo męczą się one od światła naturalnego, oglądania telewizora czy przez monitor telefonu czy monitora komputera. Odpowiednio dobrane szkła nie tylko pozwolą mniej się im męczyć i więcej wypoczywać - to również poprawa wady. Wreszcie będziesz mógł ze swobodą badać wszystkie szczegóły świata wokół siebie oraz swobodnie czytać. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość wykonania - nasze oprawki to wieloletni zakup, który nie zawiedzie. MaxMara wykorzystuje wyłącznie najlepsze materiały, dzięki czemu są one odporne, nie ulegają przypadkowemu uszkodzeniu. Nawet w razie przetarcia czy konieczności zmiany szkła na inne, oprawki nadal będą sprawne i będziesz mógł je wykorzystać. Doskonale leżą na twarzy, są bardzo wygodne dzięki temu, że nie uciskają boków głowy. Nie wbijają się również w uszy nawet podczas noszenia czapek. Stanowią idealne połączenie wygody, funkcjonalności oraz niesamowitej klasy.