yandex

Soczewki Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Jednoogniskowe...

  Soczewki okularowe jednoogniskowe to najlepsze z możliwych rozwiązanie dla osób borykających się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. W szerokim asortymencie sklepu Optic Design znajdziesz wysublimowane propozycje najlepszych producentów. Zależy nam na tym by soczewki, w które wyposażysz okulary posłużyły Ci przez długie lata, dbając o Twój wzrok na wielu płaszczyznach. Z nami doświadczysz najlepszej jakości widzenia i komfortu codziennego noszenia okularów!

  Doskonały i czysty obraz z soczewkami okularowymi jednoogniskowymi

  Jednoogniskowe soczewki okularowe zapewniają wyraźne widzenie szczególnie osobom po 40 roku życia, które cierpią na tak zwaną nadwzroczność. Skutecznie korygują problemy z dalekim lub bliskim widzeniem. Zaawansowana technologia zostanie doceniona przez osoby, których obraz rozmyty jest z bliska np. podczas czytania książki lub korzystania z telefonu komórkowego. Na ulgę i komfort widzenia liczyć mogą również osoby z astygmatyzmem.

  Każda soczewka okularowa jednoogniskowa powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Osoby, które widzą rozmyty obraz z oddali, również liczyć mogą na poprawę widzianego obrazu. Specjalna konstrukcja soczewki zapewnia krótki czas adaptacji wzroku do nowych warunków, usunięcie zmęczenia oczu oraz poprawę komfortu codziennego funkcjonowania. Dostępne w naszym sklepie soczewki okularowe jednoogniskowe projektowane są z nastawieniem na wysublimowane wymagania klientów, dzięki czemu są to produkty najbardziej cenione zarówno w branży, jak i wśród klientów.

  Wytrzymałe i odporne jednoogniskowe soczewki okularowe

  Dzięki zaawansowanej technologii, soczewki okularowe mogą być bardzo lekkie i cienkie bez względu na prezentowaną moc. W ofercie Optic Design znajdziesz wszystkie najpopularniejsze soczewki pochodzące od najlepszych producentów i tym samym będące gwarancją maksymalnego komfortu ich noszenia. Jednoogniskowe soczewki okularowe to jedne z częściej wybieranych rozwiązań przez naszych klientów. Cenione są za kompleksowe i skuteczne rozwiązanie problemu oraz za atrakcyjną cenę uwzględniającą najlepszą jakość.

  Wysokiej jakości soczewki okularowe to tylko część naszego asortymentu. Posiadamy również soczewki fotochromowe, progresywne, a także modele z antyrefleksem. Poszczególne modele różnią się prezentowanym indeksem, przeznaczeniem i wzbogaceniem o dodatkowe powłoki. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich soczewek, skontaktuj się z działem obsługi klienta naszego sklepu. Z chęcią podpowiemy, na co zwrócić uwagę, jak czytać receptę oraz jak mierzyć rozstaw źrenic. Zapraszamy!

 • Fotochromowe soczewki...

  Nosząc okulary korekcyjne bardzo często wiele osób zapomina o zabraniu ze sobą tych przeciwsłonecznych z domu. Jest to niewątpliwie uciążliwe podczas pięknych słonecznych dni. Na szczęście w naszej ofercie klienci będa mogli zakupić fotochromowe soczewki okularowe, a więc takie, które zmieniają kolor pod wpływem światła. Wszystko za sprawą jonów srebra, które pod wpływem promieni UV zmieniają swoją strukturę elektronową, co wywołuje przyciemnianie lub odbarwianie się soczewek.

  Fotochromowe soczewki okularowe - rozwiązanie dla aktywnych

  Nasi klienci będa mogli wybrać modele o różnych odcieniach, dzięki czemu dopasują barwę do upodobań czy stylu. Co ważne zmiana koloru następuje praktycznie natychmiast, co jest komfortowym rozwiązaniem. Soczewki tego rodzaju polecamy dla osób aktywnie spędzających czas i często zmieniających otoczenie. Częste przebywanie w pomieszczeniach, jak również na zewnątrz i ciągła zmiana okularów jest uciążliwa. Nasze rozwiązanie pomaga tę niedogodność zniwelować. Co ważne jest to wybór dla osób chcących w stu procentach zadbać o swój wzrok. Przy wysokich mocach korekcji bardzo często soczewka zabarwia się nierównomiernie jednak nasze szkła fotochromowe to wysoka jakość gwarantująca równomierną i szybką pracę jonów srebra. Wiele modeli soczewek fotochromowych nie działa zbyt dobrze podczas jazdy samochodem ponieważ szyby skutecznie blokują promienie UV. Taki obrót spraw doprowadza do tego, że okulary nie zabarwiają się praktycznie w ogóle. Jednak w ofercie naszego sklepu klienci otrzymają fotochromowe soczewki okularowe, które nie reagują tylko i wyłącznie na promienie UV, ale również i na ciepło. Stąd podczas jazdy samochodem soczewki zabarwią się na odpowiedni kolor doskonale chroniąc wzrok.

  Soczewki fotochromowe - dostępne w różnych barwach

  W naszej ofercie klienci będą mogli wybrać fotochromowe soczewki o różnym zabarwieniu. Będą to solidnie wykonane szkła, które także pozwolą na korekcję wady wzroku. Dodatkowo zapewnią pełną przejrzystość w zaciemnionych pomieszczeniach oraz zadbają o to, aby użytkownik mógł skupić się na pracy w pełnym słońcu bez dyskomfortu spowodowanego promieniami słońca. Wybierając produkty ze sklepu opticdesign.pl klient ma pewność, że zakupił wysokiej jakości, sprawdzone soczewki pozwalające na użytkowanie do 4 lub 5 lat. Soczewki fotochromowe z zabarwieniem brązowym barwią się od około 3-5% do 85%. Z kolei soczewki szare barwią się od 3-5% do aż 88%. Wyjątkiem są soczewki fotochromowe tzw. xtractive, które jako jedyne barwią się również za szybą samochodową. Wówczas taka soczewka występuje tylko w wersji szarej. Ma wstępne zabarwienie około 11-12% i barwi się do 88%, natomiast za szybą samochodową jest to około 50-65%

 • Progresywne soczewki...

  Po 40 roku życia w oku człowieka dochodzi do zmian, które mają wpływ na stopniowe pogarszanie się wzroku. W wielu przypadkach osoby te mają trudności z odczytaniem tekstu pisanego niewielką czcionką lub problemy z ostrością widzenia w przypadku dalekich odległości. Objawia się to na przykład tym, że osoba nie może ustawić książki w odpowiedniej odległości, gdyż jej ręce wydają się być na to zbyt krótkie. Jednak jest skuteczne rozwiązanie, które pomaga w tej sytuacji. Mianowicie progresywne soczewki okularowe pozwalające w pełni cieszyć się ostrym obrazem zarówno z bliska, jak i daleka. Zapewniają one przede wszystkim wygodę i komfort użytkownikowi, który je wybrał. Z kolei osoby aktywne uprawiające sport, także mogą zakupić tego rodzaju soczewki, bowiem są one również montowane w okularach sportowych. Soczewka progresywna umożliwia widzenie przedmiotów osobie z prezbiopią bez względu na to, gdzie się znajduje.

  Progresywne soczewki okularowe - wygoda przede wszystkim

  Jeżeli klienci chcą wybrać progresywne soczewki spełniające wszelkie wymagania pod względem jakości, jak również wytrzymałości, doskonałą propozycją jest oferta naszego sklepu. W nim bowiem istnieje możliwość zakupu progresywnych soczewek do okularów sprowadzanych od cenionych dostawców. Nasze produkty to przede wszystkim wiele obszarów korekcji w jednej soczewce, a także niezauważalne krawędzie i możliwość montażu w okularach sportowych. Im szybciej klienci wybiorą nasze soczewki tym lepiej, bowiem oczy potrzebują czasu aby przyzwyczaić się do progresywnych modeli. Przeważnie jest to okres od kilku godzin do kilku dni. Na początku oczy widzą kilka obrazów, jednocześnie jednak po pewnym czasie wszystko wraca do normy.

  Progresywne soczewki sprawdzonych producentów

  Progresywne soczewki okularowe to przede wszystkim wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba mieć ze sobą zawsze dwóch par okularów - tych do patrzenia w dal i do czytania. Nasza szeroka gama soczewek pozwoli optykowi na precyzyjny dobór okularów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Oferowane przez nas produkty są dopasowane nie tylko do kształtu twarzy, ale również do stylu życia naszych klientów. Gwarantujemy soczewki z płynnym przejściem obrazu, aby korzystanie z nich było jak najbardziej komfortowe. Klienci znajdą u nas soczewki okularowe progresywne od sprawdzonych producentów, takich jak Zeiss, Hoya, LTO czy Shamir. Każdy z tych dostawców ma do zaoferowania wysokiej jakości produkty indywidualnie dopasowane do każdej osoby. Soczewki mają odpowiednie certyfikaty i atesty potwierdzające ich skuteczne działanie, jak również wykonanie w zgodzie z wszelkimi normami.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jednym ze sposobów korekcji wzroku jest stosowanie dedykowanych, nowoczesnych soczewek okularowych, które zadbają o poprawę widzenia oraz ochronę oczu przed niekorzystnym działaniem promieni UV. Szeroki wybór rodzajów soczewek oraz obecność najlepszych producentów sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz zarówno niezwykle cienkie podstawowe soczewki, modele wzbogacone o powłokę antyrefleksyjną oraz wersje fotochromowe jak i progresywne. Wybierz wraz z nami soczewki okularowe dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Soczewki okularowe przeznaczone do korekcji wzroku wymagających klientów

Okulary korekcyjne to najczęściej wybierany sposób poprawy wzroku i jego ochrony przed pogłębieniem się zmian. Obecnie soczewki okularowe dostępne są w kilku wersjach, które odpowiadają za korekcję konkretnej wady lub kilku jednocześnie. Lepsza jakość widzenia możliwa jest dzięki dopasowaniu produktu do Twoich indywidualnych potrzeb oraz uwzględnienia w soczewkach najnowszej technologii. Bez względu na to, czy doskwiera Ci astygmatyzm, krótkowzroczność czy nadwzroczność, w Optic Design znajdziesz soczewki w 100% odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

W okularach z soczewkami jednoogniskowymi jesteś w stanie zredukować pojedynczą wadę. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na krótkowzroczność lub dalekowzroczność, które oczekują najlepszych możliwych efektów. Nasze soczewki zapewnią Ci wyraźne widzenie z każdej odległości oraz staną się produktem, z którego korzystać będziesz cały czas, bez względu na wykonywaną czynność czy aktywność fizyczną. Poznaj wszystkie dostępne warianty i wybierz najlepszy dla siebie.

Standardowe, fotochromowe i progresywne soczewki okularowe

Lekkie i trwałe soczewki okularowe przystosowane są do pełnych oprawek oraz okularów typu patent, zapewniając wyjątkowy komfort widzenia. Bez względu na to, czy zamówisz soczewki okularowe jednoogniskowe standard o indeksie 1,5, czy z powłoką antyrefleksyjną, masz gwarancję otrzymania wysokiej jakości produktu o sprawdzonej skuteczności. Dużym zainteresowaniem cieszą się soczewki fotochromowe, które w naszym sklepie występują w wersji 1.5, 1.6 oraz supercienkie 1.67. Soczewki tego typu odpowiedzialne są za eliminację odblasków i redukcję światła przedostającego się do oka. Polecane są dla osób z dużą wrażliwością na promienie słoneczne, gdyż szybko reagują na zmieniające się warunki atmosferyczne. Ogromną popularnością cieszą się również soczewki progresywne, które w wyjątkowy sposób łączą innowację, nowoczesność i naukę. Soczewki gwarantują doskonałe widzenie w każdych warunkach zarówno z bliska, jak i z oddali. W naszym sklepie postawiliśmy na najlepszych dostępnych na rynku producentów takich jak LTO, Seiko, Shamir, JZO, Zeiss oraz Hoya.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji