yandex

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

Pierre Cardin

na stronę
Pokazuje 61 - 80 z 103 elementów
Pokazuje 61 - 80 z 103 elementów

Okulary korekcyjne Pierre Cardin

Nowy wymiar mody z całym swoim światem stoi przed Tobą otworem. Nie musisz się dłużej wstydzić, że nosisz okulary korekcyjne, zostaw za sobą przykre wspomnienia i zamień konieczność w prawdziwy luksus. To wspaniały sposób na podkreślenie swojego stylu i oczarowanie tłumów. Najlepsze modele dostępne na całym świecie, uznawane przez krytyków mody, czekają właśnie na Ciebie. Tworzone z pasji i pod wpływem inspiracji ludźmi, którzy mimo przeciwieństw zawsze chcieli sięgnąć samego szczytu. Pozwól swojemu światu nabrać znów ostrości i zakochaj się we wspaniałej kolekcji Pierre Cardin. 

Nowe spojrzenie na modę z okularami Pierre Cardin

Tworzone przez profesjonalnych projektantów modele Pierre Cardin to najlepszy wyraz mody panującej w obecnym sezonie. Podążamy za trendami i wyłapujemy wszystkie smaczki, które są na topie. Okulary są częścią dodatków do garderoby, która nigdy się nie znudzi i nie przeminie. Wyszliśmy już z czasów, w których element ten był prosty, szary i nudny. Dziś za ich pomocą możesz całkowicie odmienić swój wygląd! Nadać sobie więcej tajemniczości, powagi bądź otwartości - wszystkie te możliwości są w zasięgu Twoich rąk. Kształt opraw ma magiczną moc łagodzenia bądź wyostrzania naszych rysów twarzy - w zależności od tego, czego konkretnie oczekujemy od danego modelu. Bogactwo dostępnych kolorów pozwala przebierać w ofertach i w pełni cieszyć się modelem, który został stworzony specjalnie z myślą o Tobie. Posiadamy szeroki wybór asortymentu ze względu na kształty oraz barwy - znajdują się u nas modele klasyczne oraz nowoczesne. Twoje perspektywy poszerzą się o nieskończone możliwości, kiedy tylko zapragniesz nieco poeksperymentować ze swoim doczesnym wyglądem. Otwieramy przed Tobą nowy wymiar mody!

Najwyższa jakość, której możesz zaufać

Pierre Cardin tworzy swoje produkty wyłącznie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są one wytrzymałe i cieszą swoim wyglądem przez długie lata. Ramka nie odgina się, nie ulega zarysowaniu i pewnie trzyma szkło w swojej oprawie. Poszczególne modele posiadają wygodną funkcję dopasowywania nosków do kształtu swojego nosa. Trzymają się one bardzo pewnie, doskonale przylegają do Twarzy w odpowiedniej, komfortowej odległości od oka. Ich giętkość sprawia, że nie uciskają okolic uszu oraz skroni. Są bardzo wygodne do codziennego noszenia i sprawdzają się doskonale jako okulary korekcyjne. Dobrze dobrane przez optyka szkło sprawi, że nasze oczy przestaną się tak męczyć i zyskają odpowiednie wsparcie, by Twój świat znów stał się wyraźny. Zadbają o ochronę przed szkodliwymi promieniami słońca, wiatrem oraz drobinkami, które mogłyby do nich wpaść. Szczególną uwagą cieszą się szkła przyciemniane, które świetnie się sprawdzają w słoneczne dni każdej pory roku. Do każdej pary dodawane jest specjalne, eleganckie opakowanie, dzięki któremu będziesz mógł przenosić je bez najmniejszych przeszkód w torebce czy plecaku. Pierre Cardin to idealne połączenie funkcjonalności, wygody oraz designerskiego wyglądu.