yandex

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

Davidoff

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Marka Davidoff

Urodzony 1 marca 1906 roku w Kijowie Zino Davidoff pięć lat później wyemigrował z rodziną na Zachód. Przyczyną były panujące wówczas w carskiej Rosji antysemickie nastroje. Rodzina Davidoff postanowiła więc zacząć nowe życie w Genewie i tam otworzyć sklepik. Zino zajął się tym, na czym znał się najlepiej - produkcją i sprzedażą wyrobów tytoniowych i przejął interes po ojcu, doprowadzając sklep do rozkwitu. Obecnie Davidoff to prężnie rozwijająca się marka o zasięgu globalnym. Kojarzy się głównie z papierosami i cygarami, ale to nie wyczerpuje zakresu jej działalności. Produkcja obejmuje również kawy, koniaki, wieczne pióra i… oprawki okularów. 

Męskie oprawki do szkieł korekcyjnych o zdecydowanym charakterze. Przypadną do gustu tym, którzy oczekują elegancji i wysokiej jakości. Jeśli więc szukasz oprawek, które pasowałyby zarówno do klasycznej koszuli, jak i do mniej formalnego ubrania, dobrze trafiłeś! Odważna, bezkompromisowa, męska stylistyka przypadnie Ci do gustu i spełni oczekiwania niezależnie od Twoich planów osobistych i zawodowych. 

Okulary korekcyjne Davidoff

Kojarzą się z dymem cygara, kieliszkiem koniaku i męskimi rozmowami o poważnych sprawach. Kształt oraz wyraziste barwy pomogą zbudować biznesowy wizerunek i naturalny autorytet. Żyjemy w świecie, w którym symbole statusu mają znaczenie. Ułatwiają, na przykład, negocjacje.  Wzbudzają podziw i szacunek otoczenia. Do takich symboli zaliczamy między innymi ciemne, skórzane meble, drogie alkohole, zegarki, markowe garnitury, cygara czy… dobrze dobrane okulary. Te idealne komunikują, że jesteś profesjonalnym, zdecydowanym, kompetentnym, silnym psychicznie i świadomym siebie mężczyzną. Nie chcesz przecież zepsuć takiego efektu szpecącymi oprawkami, prawda? Jeśli więc Twój zawód wymaga odbywania spotkań biznesowych, negocjacjach i wspieraniu wizerunku przedsiębiorstwa  - postaw na markę Davidoff. Zwłaszcza gdy działasz w takich branżach, jak na przykład motoryzacyjna. Może okazać się, że taka z pozoru drobna zmiana zwiększy Twoją zawodową skuteczność. Może też pozytywnie na zachowanie, dodając Ci odwagi, determinacji, pewności siebie i asertywności. Zamów okulary Davidoff i przekonaj się osobiście, jak inna będzie Twoja mowa ciała. Spojrzenie nabierze mocy, plecy wyprostują, a krok nabierze sprężystości. 

Okulary Davidoff 

To nie jest tylko gadżet, niezbędny z uwagi na wzrok. Nie jest też tylko tanią błyskotką czy prostą, psychologiczną sztuczką. To skuteczne narzędzie do świadomego i skutecznego budowania własnego profesjonalnego wizerunku i efektywnej komunikacji. Przedmioty też mówią! Okulary są więc niezbędnym akcesorium nie tylko w biznesowym świecie. Pasują do zestawów do pracy oraz na co dzień. Dobrze dobrane oprawki potrafią pokazać, kto tu tak naprawdę jest szefem. Sukces jest sumą małych kroków i mądrych, dobrze przemyślanych decyzji. Wybór odpowiednich okularów korekcyjnych jest właśnie jedną z nich.  Nie da się uciec przed byciem ocenianym i rywalizacją. Trzeba więc podjąć wysiłki, by ją wygrać i wspinać się wyżej. Osiągać więcej. Tak, odpowiednie oprawki mogą podkreślić Twój wizerunek i pomóc Ci w osiągnięciu celu. Możesz już teraz przekonać się o tym, zamawiając jeden z naszych modeli w naszym sklepie.