yandex

Jednoogniskowe soczewki okularowe

Podkategorie

 • Jednoogniskowe...

  Bez względu na to, czy wybierzesz okulary pełne, żyłkowe czy modele typu patent musisz zdecydować się na rodzaj zastosowanej soczewki. Podstawowe soczewki okularowe w znakomity sposób łączą atrakcyjną cenę z wygodą noszenia okularów. By uzyskać optymalną jakość widzenia, najlepiej swoją decyzję oprzeć o konsultacje ze specjalistą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące soczewek okularowych o indeksie 1.5. Sprawdź wszystkie dostępne warianty na opticdesign.pl

  Podstawowe soczewki okularowe od Optic Design

  Soczewki okularowe dobierane są na podstawie badania wzroku, które obecnie wykonywane jest przy pomocy zaawansowanej technologii komputerowej. Po badaniu klient otrzymuje informację o zalecanym typie soczewki oraz jej mocy. Podstawowe soczewki okularowe służą do korekcji jednej wady wzroku, dzięki czemu skutecznie redukują dyskomfort, znacznie poprawiając wyrazistość docierającego obrazu. Jednym z aspektów, jakie należy wziąć pod uwagę wybierając soczewki, jest współczynnik załamania światła materiału. Podstawowe soczewki okularowe posiadają indeks na poziomie 1.5.

  Indeks to parametr definiujący ostateczny wygląd soczewki oraz komfort noszenia okularów. Prezentowane soczewki podstawowe dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu są jednym z najpopularniejszych modeli zamawianych w naszym sklepie. Zapewniają bardzo dobrą jakość optyczną przy relatywnie niskiej cenie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które z okularów korzystają sporadycznie lub większą wagę przykładają do skuteczności niż lekkości okularów.

  Soczewki okularowe 1.5 dostępne w Optic Design

  Soczewki okularowe 1.5 mają za zadanie przede wszystkim poprawić komfort widzenia. Idealny obraz jest niezastąpiony zarówno podczas codziennego funkcjonowania, jak i prowadzenia pojazdu czy uprawiania sportu. Z tego też względu w sklepie Optic Design oprócz podstawowych soczewek okularowych znajdziesz również szeroki asortyment modeli z antyrefleksem czy fotochromem. Bardzo popularnymi soczewkami są modele progresywne, które zapewniają doskonałe widzenie zarówno z oddali, bliska, jak i odległości pośrednich. Nowoczesna technologia gwarantuje przejrzystość i czystość widzianego obrazu.

  W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi pracownicy podpowiedzą, które soczewki będą najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Indywidualny dobór oryginalnych soczewek okularowych będzie dla Ciebie gwarancją jakości, wygody i długiego użytkowania. Do Twojej dyspozycji jesteśmy pod numerem 570 310 443 oraz adresem mailowym: biuro@opticdesign.pl

 • Soczewki okularowe 1.6

  Soczewki okularowe 1.6 wycienione to doskonały wybór soczewek korekcyjnych, zwłaszcza dla osób z dużą wadą wzroku. W odróżnieniu od standardowych rozwiązań dla okularów, soczewki okularowe 1.6 są o wiele cieńsze, a w efekcie czego wyglądają o wiele  bardziej subtelnie i elegancko. Technologia wytwarzania soczewek okularowych 1.6 pozwala na uzyskanie soczewki, która jest o 20-30% cieńsza od zwyczajnych i powszechnie stosowanych szkieł okularowych. Dzięki wycienieniu, soczewka nie zniekształca oka, nawet w przypadku bardzo dużej wady wzroku, co pozwala czuć się naturalnie pomimo korzystania z okularów korekcyjnych. Tego typu soczewki pozwalają zapobiegać widocznemu odstawaniu szkieł poza ramki okularów lub znacznie zmniejszyć ten efekt. Dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie na modele, które do tej pory były poza zasięgiem Twoich możliwości, ze względu na zbyt cienkie ramki.

  Wymarzone oprawki z soczewkami okularowymi 1.6

  Wycienione soczewki okularowe pozwalają uniknąć wielu niedogodności, których do tej pory doświadczały osoby z dużą wadą wzroku. Standardowe, grube szkła okularów niejednej osobie spędzały sen z powiek. Klasyczna, gruba soczewka w nieestetyczny sposób wychodziła poza ramkę okularów. Dodatkowo nie do każdego modelu pasowała lub występował problem z prawidłowym montażem. Rozwiązaniem tego problemu są soczewki okularowe 1.6, które, dzięki specjalnej technologii wycieniania, pozwalają znacząco zmniejszyć grubość soczewek, nie zatracając przy tym ich mocy korekcyjnej. Ponadto soczewki te są również o wiele lżejsze, dzięki czemu komfort użytkowania znacznie przewyższa standardowe rozwiązania. Zastosowanie soczewek okularowych 1.6 jest możliwe zarówno przy krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności. Wybierając soczewki okularowe 1.6, dajesz sobie możliwość poczucia wyjątkowo wysokiego komfortu w Twoich ulubionych okularach i poszerzając zakres możliwości w wyborze idealnych oprawek.

  Soczewki okularowe 1.6 (wycienione) - komfort dla Twoich oczu

  Soczewki okularowe 1.6 umożliwiają skorygowanie zarówno dalekowzroczności, jak i bliskowzroczności. Zmiana kształtu poprzez znaczne pocienienie szkieł nie wpływa na moc korygującą widzenia, ale wyraźnie poprawia komfort użytkowania. Soczewki okularowe wycienione, podobnie jak każde inne soczewki mogą być pokryte odpowiednimi filtrami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb. Cieńsze szkła zdecydowanie dodają pewności siebie, dlatego nie będziesz musiał już wstydzić się grubych, nieestetycznie wystających poza ramkę okularów szkieł. Dzięki temu uzyskasz większe możliwości wyboru oprawek, Twoje okulary będą lżejsze, a Ty sam zapomnisz o dyskomforcie związanym z noszeniem grubych szkieł. Z soczewkami okularowymi 1.6 w końcu polubisz swoje okulary i będziesz ubierał je z przyjemnością. Spójrz, jak łatwo jest wyglądać dobrze, jednocześnie dbając o swój wzrok!

 • Soczewki okularowe 1.67

  Soczewki okularowe 1.67 ASF (asferyczne, cieńsze o około 40% od indeksu 1.5) to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego wzroku. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań dla okularów, soczewki okularowe 1.67 są o wiele cieńsze, a co za tym idzie bardziej estetyczne. Technologia wytwarzania soczewek okularowych ASF pozwala na uzyskanie rozwiązania, które jest bardziej płaskie od zwyczajnych i powszechnie stosowanych - dla użytkownika oznacza to, że soczewka nie zniekształca oka, nawet w przypadku bardzo dużej wady wzroku. Tego typu soczewki to doskonały wybór w przypadku wyboru cienkich oprawek, gdzie standardowy rozmiar wychodziłby poza cały zarys okularów, co może popsuć efekt wizualny nawet najpiękniejszych modeli. Zastosowanie soczewek okularowych 1.67 pozwala uniknąć tego efektu, także w przypadku posiadania dużej wady wzroku.

  Piękne oprawki z soczewkami okularowymi 1.67 ASF

  Bardzo cienkie soczewki okularowe pozwalają uniknąć wielu niedogodności, których do tej pory doświadczały osoby z dużą wadą wzroku. Standardowe soczewki korekcyjne przy dużych wadach wzroku były grube, co nastręczało wielu problemów. Gruba soczewka wychodziła poza ramkę okularów i znacząco ograniczała w wyborze odpowiednich oprawek, ponieważ nie wszystkie modele przystosowane były do montażu grubych soczewek. Wychodząc naprzeciw temu problemowi, powstały bardzo cienkie soczewki okularowe - dzięki specjalnej technologii, mogą one skorygować nawet dużą wadę wzroku bez niechcianego efektu grubych szkieł. Ponadto soczewki te są również o wiele lżejsze, co znacząco poprawia komfort ich użytkowania. Wybór soczewek okularowych 1.67 pozwala na skorygowanie zarówno krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności.

  Bardzo cienkie soczewki ASF subtelnie podkreślą Twoje spojrzenie

  Soczewki okularowe ASF, to inaczej soczewki asferyczne. Oznacza to, że mają one mniej zaokrąglony kształt niż soczewki klasyczne (sferyczne). Dzięki temu, że są bardziej płaskie, mają mniejszy obszar zniekształconego widzenia przy swoim obwodzie. Soczewki okularowe sferyczne mają to do siebie, że poprzez dużą wypukłość oraz grubość, w zależności od wady, powodują, że oko wydaje się być mniejsze lub większe. Może to być dużym problemem - pozorna zmiana wielkości oka spowodowana grubą soczewką, zwłaszcza przy dużych wadach wzroku, może stanowić dyskomfort. W przypadku bardzo cienkich soczewek okularowych problem ten zostaje wyeliminowany, soczewka jest skonstruowana w taki sposób, żeby uniknąć tego niechcianego efektu. Soczewki te zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania, dzięki swojej lekkiej i cienkiej konstrukcji. Poza nami nikt nie zauważy dużej wady wzroku. Soczewki tego typu można zastosować w każdym rodzaju ramek, co daje dużo większe możliwości doboru wymarzonych oprawek, Twoja wada wzroku nie będzie Cię już ograniczać w wyborze.