yandex

Fotochromowe soczewki okularowe

Podkategorie

 • Soczewki okularowe...

  Fotochromowe soczewki okularowe mają za zadanie dostarczyć komfortu użytkownikowi, dzięki możliwości zaciemniania lub odbarwiania swojej struktury. Dzieje się tak za sprawą jonów srebra, które pod wpływem światła przyciemniają soczewkę, z kolei kiedy tego światła jest mniej, soczewka odbarwia się. Jest to niewątpliwie idealny wybór dla osób aktywnych i dynamicznych, spędzających czas zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz sporo czasu. Zmiana okularów z korekcyjnych na przeciwsłoneczne za każdym razem może być uciążliwa dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty.

  Soczewki okularowe fotochromowe 1.5 ze standardowym indeksem

  W niej znajdują się na przykład soczewki okularowe fotochromowe 1.5, a więc ze standardowym indeksem określającym współczynnik załamania światła materiału. Jednak standard nie oznacza, że jest to model słabej jakości. Oferta skierowana jest do wymagających, dlatego też klienci nie zawiodą się na soczewkach. Fotochromowa soczewka z takim indeksem, mimo wszystko będzie lekka oraz cienka i nie wpłynie na komfort podczas korzystania. Proponujemy naszym klientom soczewki różniące się od siebie kolorem zabarwienia, jaki osiągają pod wpływem promieni UV Dodatkowo nasze produkty zapewnią szybką zmianę koloru lub jego niwelację po zmianie otoczenia. Na przykład wychodząc z domu na zewnątrz w piękny słoneczny dzień. Ważną kwestią w przypadku naszych soczewek jest fakt, że reagują one na natężenie światła. Dzięki temu, kiedy słońce tylko lekko będzie przebijać się przez chmury, soczewki w okularach nie zmienią mocno swojego zabarwienia. Tak samo będzie w przypadku słabo lub lepiej oświetlonych pomieszczeń. Soczewki okularowe fotochromowe 1.5 dostępne w naszym sklepie dostosowują się do natężenia światła, co zwiększa komfort osoby, która je nosi.

  Soczewki okularowe fotochromowe - efektywne także w samochodzie

  Kolejną cechą, o której warto wspomnieć w przypadku naszych soczewek fotochromowych Xtractive jest fakt, że działają także podczas jazdy samochodem. Szyba przednia niweluje działanie promieni UV jednak nasze produkty działają także na ciepło, co powoduje zmianę zabarwienia także w aucie. Dzięki temu użytkownik może swobodnie podróżować bez konieczności zmiany okularów na przeciwsłoneczne. Nasz sklep oferuje klientom wybór spośród soczewek z zabarwieniem szarym. Będzie to zakup gwarantujący nie tylko komfort dzięki możliwościom, jakie daje użycie jonów srebra w soczewkach, ale również zakup wytrzymały i solidnie wykonany. Soczewki tego rodzaju barwią się od 11-12% do nawet 88%, a za szybą samochodową do około 50-65%

 • Soczewki okularowe...

  Przejrzyste w pomieszczeniach, a ciemniejsze na zewnątrz w pełnym słońcu - to właśnie soczewki okularowe fotochromowe 1.6, które klienci znajdą w naszej szerokiej ofercie. Doskonały wybór dla osób często zmieniających otoczenie z jasnego na ciemne i odwrotnie. Soczewki dostępne w naszym sklepie mają to do siebie, że bardzo szybko potrafią zmienić barwę, dzięki czemu korzystanie z nich jest jeszcze bardziej komfortowe. Nasi klienci, którzy wybiorą soczewki, nie będa musieli martwić się, że zapomną okularów przeciwsłonecznych. Nigdy więcej także, nie będzie im dokuczać rażące słońce. Z kolei nie będą musieli ściągać okularów chroniących przed promieniami UV, wchodząc do ciemniejszego pomieszczenia.

  Soczewki okularowe fotochromowe - 1.6 komfortowa zmiana barw

  Soczewki fotochromowe zmieniają swoją barwę za sprawą jonów srebra, przekształcających swoją strukturę elektronową pod wpływem właśnie promieni UV. Żywotność jonów to maksymalnie cztery do pięciu lat. Wybierając okulary z soczewkami fotochromowymi warto zadbać, aby były to produkty, które umożliwią korzystanie przez tak długi okres czasu. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie sprawdzone i trwałe soczewki od cenionych producentów. Dlatego też ich możliwości eksploatacyjne będą maksymalnie wydłużone. Wiele soczewek fotochromowych nie zareaguje na promieniowanie ultrafioletowe podczas gdy osoba korzystająca z nich będzie prowadzić samochód. Wszystko za sprawą szyby, która skutecznie blokuje promienie UV. Jednak w naszym asortymencie nie zabrakło modeli, Xtractive, które oddziałują także na ciepło, więc również podczas jazdy promienie słońca nie będą żadnym problemem. Kolejną zaletą soczewek okularowych fotochromowych 1.6 Xtractive jest fakt, że zabarwiają się one od 11-12% do nawet 88%. W przypadku jazdy samochodem będzie to od 50-65%. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca bez problemu będzie mógł podróżować podczas upalnych dni z ostrym słońcem.

  Soczewki fotochromowe 1.6 - sprawdzone rozwiązanie

  Jest to doskonały wybór również ze względu na fakt, że soczewki z indeksem 1.6 są cieńsze i lżejsze od standardowych modeli z indeksem 1.5. Dodatkowo pokryte zostały powłoką hydrofobową ułatwiającą ich czyszczenie. Z kolei warstwa oleofobowa i antystatyczna blokuje osadzanie się kurzu czy brudu na powierzchni soczewek. Korzystając z naszej szerokiej oferty klient zakupi sprawdzone soczewki sprowadzane tylko i wyłącznie od cenionych dostawców. Gwarantujemy i ręczymy za ich jakość oraz trwałe wykonanie. Co więcej dostępne modele to także gwarancja konkurencyjnych cen

 • Soczewki okularowe...

  Soczewki okularowe organiczne niewątpliwie są najlepszym rozwiązaniem wśród dostępnych na rynku modeli i rodzajów soczewek. Są bowiem dużo lżejsze od tych wykonanych ze szkła, jak i bardziej odporne na stłuczenia. W naszej ofercie klienci znajdą tylko i wyłącznie wysokiej klasy soczewki okularowe fotochromowe 1.67. Dzięki tak wysokiemu indeksowi są one lekkie i cieńsze. Będzie to więc doskonały wybór z punktu widzenia klienta. Soczewki dostępne w naszym sklepie wyposażono w powłokę utwardzającą, która ma za zadanie zwiększyć ich wytrzymałość, jak również przedłużyć ich żywotność. Kolejnym atutem produktów tego typu jest powłoka antyrefleksyjna, która eliminuje odbijanie się światła zapewniając dużo większy komfort noszenia.

  Soczewki okularowe fotochromowe 1.67 - lżejsze i odporniejsze

  W naszej ofercie klienci zakupią soczewki fotochromowe, a więc modele, które zmieniają zabarwienie w zależności od nasilenia światła. Dzieje się tak ze względu na użycie jonów srebra w ich strukturze. Jony wchodząc w reakcję pod wpływem promieni UV zmieniają swoje zabarwienie na ciemniejsze. Oferujemy naszym klientom soczewki fotochromowe brązowe z możliwością barwienia się od 3-5%, aż do 85%. Z kolei fotochromowe soczewki barwione na szaro to od 3-5% do 88%. Warto wspomnieć o modelach Xtractive, które barwią się także za szybą samochodu, co pozwoli na komfortową i bezpieczną jazdę w słoneczny dzień. W porównaniu do modeli z indeksem 1.50 czy też 1.60 soczewki okularowe fotochromowe 1.67 są znacznie cieńsze i lżejsze, na co użytkownik na pewno zwróci uwagę podczas korzystania. Wybierając soczewki w naszym sklepie klienci mają także pewność, że kurz, woda czy brud nie będą osadzać się na powierzchni soczewek, co jest nie tylko uciążliwe, ale także zmniejsza widoczność.

  Soczewki fotochromowe - skuteczna ochrona przed słońcem

  Nasz sklep oferuje soczewki, które sprawdzają się także w samochodzie podczas jazdy. Szyba pojazdu skutecznie blokuje promienie UV, dlatego wiele niższej jakości modeli ich nie wychwytuje, przez co jony srebra nie wchodzą w reakcję zmieniając zabarwienie. Nie dzieje się tak jednak w przypadku naszych soczewek bowiem oddziałują one również na ciepło. Co ważne nie jest to tylko wybór, który zmienia zabarwienie z przezroczystego na całkowite zaciemnienie. W zależności od natężenia światła, stopniowo zwiększa lub zmniejsza się zabarwienie soczewki. W naszym sklepie dostępne są modele w kolorach szarym i grafitowo-zielonym. Każdy klient znajdzie, więc u nas coś, co spełni jego najśmielsze oczekiwania.