yandex

Progresywne soczewki okularowe

Podkategorie

 • Progresywne soczewki...

  Obecnie większość szkieł okularowych wykonuje się z tworzywa sztucznego. Ma to na celu zwiększenie wytrzymałości soczewki, jak również bezpieczeństwa osoby z nich korzystającej. Po 40 roku życia nasz wzrok ulega pogorszeniu, co jest naturalną koleją rzeczy. Można to łatwo zauważyć, kiedy na przykład nie możemy wtedy czytać książki z takiej odległości jak zawsze. Fachowa nazwa to prezbiopia. Jest jednak na to sposób, który wybrały już miliony i zapewne kolejne miliony będą w przyszłości wybierać. Są to progresywne soczewki okularowe LTO(Luxury Technology Optical). Zapewniają komfort podczas użytkowania, jak i doskonały obraz. Bliskie, średnie jak i dalekie strefy widzenia są zintegrowane w jednej soczewce, co sprawia że obraz przechodzi bardzo płynnie kiedy patrzymy na przedmiot stojący bliżej, a następnie skierujemy swój wzrok na coś bardziej oddalonego.

  Progresywne soczewki okularowe LTO - funkcjonalność na co dzień  

  Co ważne, wybierając te soczewki nie trzeba będzie posiadać dwóch par okularów, a więc tych do patrzenia w dal i do czytania. Progresywne soczewki okularowe LTO zapewnią osobie korzystającej z nich szerokie pole widzenia, szybkie przejścia oraz ostry i stabilny obraz. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że soczewki tego producenta można z łatwością dopasować do kształtu twarzy. Dodatkowo, również do stylu życia - bowiem istnieje możliwość montażu ich w okularach sportowych. Niewątpliwie ogromną zaletą soczewek progresywnych jest ich funkcjonalność i wygoda w korzystaniu. Nasz sklep oferuje tego rodzaju produkty w bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu klient ma pewność, że wybiera tylko i wyłącznie sprawdzone soczewki okularowe.

  Soczewki LTO - najwyższa jakość i wytrzymałość

  Współpracujemy z największymi producentami tego rodzaju asortymentu, a jednym z nich jest firma LTO. W tej marce bardzo dużą uwagę skupia się właśnie na jakości produktu. Dlatego też jest to wybór przede wszystkim odpowiednio przygotowany, który koryguje wadę wzroku bez najmniejszego problemu. Dodatkowo wybór, który po skompletowaniu z okularami świetnie się prezentuje. Progresywne soczewki okularowe LTO zapewniają także łatwość w ich czyszczeniu i odporność na osadzanie się kurzu czy brudu. Wybierając soczewki progresywne klient musi pamiętać o adaptacji. Jest to czas, który upływa od pierwszego założenia okularów z tego rodzaju soczewkami, aż do przyzwyczajenia się do nich. Bowiem na początku osoba korzystająca z nich może przechodzić lekki ból głowy i czuć dyskomfort, bowiem wiele obrazów jednocześnie będzie na siebie nakładanych. Jednak trwa to od kilku godzin do maksymalnie kilku dni i bardzo szybko ustępuje

 • Progresywne soczewki...

  Progresywne soczewki okularowe Seiko to połączenie nowoczesności i innowacji z komfortem podczas korzystania. Zapewnią korzystającej z nich osobie pełnię widzenia. Soczewki tego producenta wyróżnia precyzyjne wykonanie. Każdy najdrobniejszy szczegół został zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby klient mógł cieszyć się nieskazitelnym wzrokiem zarówno na długie, jak i krótkie odległości. Dbając o harmonię widzenia, warto więc wybrać modele tego producenta. Niezrównana jakość i nowoczesny design to coś, co wyróżnia soczewki firmy Seiko na tle konkurencji. Najważniejszy jednak jest fakt, że sprawdzają się w każdych warunkach. Osoba korzystająca z nich nie będzie musiała już używać dwóch par okularów do patrzenia w dal i czytania. Wystarczy jej tylko jedna, z progresywnymi soczewkami okularowymi firmy Seiko. Klient decydujący się na tego rodzaju soczewki może wybrać różne wartości korekcji dla lewego, jak i prawego oka.

  Progresywne soczewki okularowe Seiko - niezrównana ostrość widzenia

  Soczewki Seiko to doskonała propozycja dla prezbiopów, a więc osób chorych na prezbiopię. Schorzenie to występuje zazwyczaj po 40 roku życia i objawia się zaburzeniem ostrości widzenia. Bardzo często można to zauważyć podczas czytania książek, kiedy litery zlewają się ze sobą lub są nieostre. Soczewki progresywne Seiko pomagają w tego rodzaju schorzeniu, zapewniając doskonałe efekty i znaczną poprawę ostrości widzenia. Firma oferuje także soczewki dla astygmatyków, które pozwalają na perfekcyjne widzenie zarówno w bliskiej, jak i dalszej odległości, nie męcząc przy tym oka. W przypadku progresywnych soczewek potrzeba kilku godzin lub dni aby wzrok przyzwyczaił się do widzenia kilku obrazów jednocześnie. Jednak po pewnym czasie wszystko wraca do normy i możemy cieszyć się ostrym obrazem w każdej chwili!

  Soczewki Seiko w atrakcyjnej cenie

  W ofercie naszego sklepu klienci będą mogli zakupić progresywne soczewki okularowe Seiko w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z tym producentem po to, aby osoby odwiedzające nasz sklep mogły wybrać tylko i wyłącznie, sprawdzone i cenione na całym świecie rozwiązania. Soczewki progresywne tej firmy takie właśnie są. Klienci znajdą u nas modele o różnym kształcie i z różną korekcją widzenia. Dzięki czemu każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Soczewki zapewniają wyraźne widzenie z zachowaniem najwyższej precyzji, jednak modele firmy Seiko to także niezwykła estetyka, która spodoba się każdemu! Warto więc skorzystać z tej ciekawej oferty naszego sklepu z pewnością klienci będą zadowoleni z zakupu oryginalnych i sprawdzonych soczewek od znanego producenta

 • Progresywne soczewki...

  Firma Shamir jest wiodącym producentem progresywnych oraz jednoogniskowych soczewek. Historia firmy sięga 1972 roku, kiedy to została założona. W pierwszej kolejności produkowała soczewki dwuogniskowe, jednak w niedługim czasie rozpoczęła także pracę nad soczewkami progresywnymi. To właśnie progresywne soczewki produkowane są przez firmę Shamir na wielką skalę. Cieszą się one dużą popularnością dzięki swojej precyzji.

  Progresywne soczewki okularowe Shamir - niezrównana ostrość widzenia

  Przejrzyste i komfortowe doznania wzrokowe to coś, co zapewnią progresywne soczewki okularowe Shamir. Modele tego producenta sprostają wszystkim wymaganiom każdego klienta. Będą zarówno zwiększać ostrość widzenia, ale również pięknie się prezentować, co z pewnością zachęci do zakupu wiele osób. Wykonane przy pomocy najnowszych technologii i przy użyciu odpowiednich materiałów i narzędzi, będą także wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Osoby nie noszące dotychczas okularów lub klienci którzy mieli już okazję używać soczewek okularowych i mają pewne przyzwyczajenia - każda z tych grup znajdzie w naszym sklepie soczewki dla siebie. Wszystko dlatego, że długość strefy progresji zostanie odpowiednio dopasowana do potrzeb naszych klientów. Progresywne soczewki firmy Shamir zapewnią perfekcyjne widzenie zarówno w bliższej, jak i dalszej odległości. I co najważniejsze, zastosowano w nich bardzo łatwe przejście pomiędzy nimi, co często jest problematyczne w przypadku soczewek innych producentów. Będą także łatwe w adaptacji, bowiem przeważnie potrzeba kilku dni, aby oko przyzwyczaiło się do tego rodzaju soczewek. Natomiast modele firmy Shamir zapewnią komfort już po kilku godzinach od ich założenia.

  Z soczewkami Shamir przeczytasz każdy tekst

  Progresywne soczewki okularowe Shamir to przede wszystkim wysoko umieszczona strefa widzenia na bliskie odległości, czy też strefa progresji wynosząca 15 milimetrów, co stanowi kolejne atuty tego rodzaju rozwiązania. Czytając książkę, klienci noszący okulary z soczewkami Shamir będą mogli cieszyć się ostrością czytając tekst o różnych rozmiarach - wszystko dzięki właśnie dużej strefie progresji. Modele tego producenta polecane są wszystkim prezbiopom mającym problemy ze wzrokiem. Przeważnie rozpoczyna się to już po 40 roku życia, objawiając się na przykład słabą ostrością podczas czytania książki lub przeglądania gazety. Aby przeczytać tekst, osoba cierpiąca na prezbiopię stara się w jak największym stopniu odsunąć od siebie czytaną książkę lub gazetę. Jest to objaw, który jednoznacznie wskazuje na to schorzenie. Wybierając się do optyka warto pomyśleć o soczewkach z naszej oferty. Shamir produkuje modele różniące się kształtem dlatego klient będzie mógł wybrać oprawki okularowe odpowiednie do kształtu głowy czy upodobań

 • Progresywne soczewki...

  Progresywne soczewki okularowe JZO to produkt markowy i wykonany zgodnie z zaleceniami ustawy o wyrobach medycznych. Doskonała propozycja dla prezbiopów powyżej 40 roku życia - soczewki będą nie tylko świetnie wyostrzać obraz zarówno ten w oddali, jak i w bliskości, ale również doskonale wpasują się w oprawki różnego rodzaju.

  Progresywne soczewki okularowe JZO to Twój sposób na prezbiopię

  Firma JZO istnieje w branży optycznej wiele lat. Swoje produkty oferuje zarówno klientom z Polski, jak i z innych krajów na całym świecie. Progresywne soczewki zakupione od tego producenta, gwarantują korekcję i ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Prezbiopia to choroba, która dotyka praktycznie każdego po 40 roku życia. Objawia się utratą ostrości widzenia, ale również dyskomfortem z tym związanym. Można w prosty sposób sprawdzić czy dana osoba cierpi na tę przypadłość - wystarczy wziąć do ręki książkę, gazetę, lub dowolny tekst. Jeśli obraz jest nieostry, nawet kiedy tekst zostanie odsunięty od naszych oczu na znaczną odległość ,oznacza to właśnie prezbiopię. W dzisiejszych czasach za sprawą technologii i najnowocześniejszych rozwiązań, można w łatwy sposób korygować tego rodzaju wadę wzroku. Zapewniają to właśnie progresywne soczewki okularowe od producenta JZO.

  Progresywne soczewki JZO to najwyższa klasa i wytrzymałość

  Prezbiopia to naturalny proces zachodzący wewnątrz oczu. Soczewka w oku staje się mniej elastyczna i sztywniejsza, co skutkuje brakiem zmiany kształtu soczewki podczas przenoszenia wzroku na przedmioty oddalone w różnych odległościach. Progresywne soczewki okularowe JZO pozwalają jednak skorygować tą wadę do tego stopnia, że osoba, która z nich korzysta, bez problemu może czytać książki czy oglądać telewizję w najlepszej możliwej ostrości. Adaptacja obrazu trwa szybko, niezależnie na co użytkownik będzie patrzył. Należy jednak pamiętać, że do soczewek progresywnych trzeba się przyzwyczaić - trwa to około kilku dni, zanim wzrok zacznie odpowiednio reagować podczas noszenia soczewek. Postrzeganie obiektów w bliskiej czy dalszej odległości, nie będzie już więcej problematyczne. Soczewki od tego producenta klienci znajdują w naszej szerokiej ofercie, stanowiąc sprawdzony i niezawodny wybór. Posiadamy modele, które doskonale sprawdzą się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Różne kształty soczewek pozwolą wybrać oprawki idealnie dopasowane do głowy. Oferta naszego sklepu skierowana jest do wszystkich osób chcących zakupić progresywne soczewki okularowe najwyższej klasy. Co ważne, będą to modele, na których nie będzie osadzał się kurz czy brud. Problemem nie będzie także woda, która spływać będzie w postaci kropel. Soczewki będą również odporne na uderzenia.

 • Progresywne soczewki...

  Po 40 roku życia, nasz wzrok ulega stopniowemu pogarszaniu się - jest to prezbiopia, której nie sposób zatrzymać. Ta naturalna kolej rzeczy wynika z twardnienia soczewki w oku. Staje się ona coraz mniej elastyczna, przez co obrazy rozmywają się zarówno z bliska, jak i daleka. Można temu jednak zaradzić, wybierając sprawdzone soczewki progresywne. Dzięki nim, osoba z problemami ze wzrokiem może cieszyć się ostrym obrazem w każdej odległości.

  Progresywne soczewki okularowe Zeiss - legendarna jakość

  Progresywne soczewki okularowe Zeiss to idealny wybór dla klienta szukającego sprawdzonych i niezawodnych soczewek. Zeiss to niemiecka firma zajmująca się tworzeniem sprzętu optycznego najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1846, posiada więc bogatą historię i tradycję. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyroby tej firmy, jakimi są właśnie soczewki okularowe. Zdarza się, że po zamówieniu soczewek progresywnych osoba wciąż ma trudności z ostrym widzeniem, podczas przenoszenia obrazu z przedmiotu znajdującego się bliżej na przedmiot oddalony. Z soczewkami firmy Zeiss możemy zapomnieć o tego typu problemach - zostały bowiem wykonane przy użyciu najwyższej technologii, przy współpracy z doświadczonymi profesjonalistami. Są to jedne z najlepszych soczewek na rynku, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.

  Soczewki Zeiss - komfort użytkowania dla każdego

  Progresywne soczewki okularowe Zeiss to przede wszystkim pewny wybór pod względem jakości. W jednej soczewce zintegrowane są wszystkie strefy widzenia co sprawia, że bez względu na to gdzie użytkownik akurat patrzy, obraz będzie ostry i klarowny. Co ważne, obraz nie będzie się rozmywał podczas przenoszenia wzroku pomiędzy przedmiotami. Soczewki firmy Zeiss są dopasowane nie tylko do kształtu głowy użytkownika, ale również do jego stylu - w naszej ofercie klienci znajdą soczewki dla sportowców, ale również osób pracujących w biurze. Klient otrzyma więc parę soczewek optymalnie dopasowanych do jego potrzeb. Adaptacja przebiegnie szybko, nawet w przypadku gdy osoba będzie nosić okulary po raz pierwszy. Co ważne soczewki od producenta Zeiss są cienkie i lekkie, co pewnością zwiększy komfort z korzystania oraz estetykę samych soczewek i okularów. Kolejnym aspektem wartym podkreślenia, jest całodzienna ochrona soczewek przezroczystych firmy Zeiss przed promieniowaniem UV. Soczewki filtrują szkodliwe promieniowanie chroniąc oczy użytkownika w jak najlepszym stopniu. Modele soczewek dostępne w naszym sklepie od tego producenta to gwarancja świetnej jakości, odporności na uszkodzenia czy zabrudzenia i komfortu z korzystania.

 • Progresywne soczewki...

  Wykorzystanie innowacji, najnowszych technologii oraz wprowadzanie w życie uwag klientów i licznych udoskonaleń, pozwoliło firmie Hoya stworzyć doskonałe soczewki progresywne. Zapewnią one użytkownikowi przede wszystkim rewelacyjną ostrość widzenia, jak również pozwolą w pełni cieszyć się wygodą, bowiem będą dopasowane odpowiednio do kształtu głowy użytkownika. Firma założona w roku 1941, od momentu powstania jest wiodącym producentem szkła optycznego i filtrów optycznych. Swoje produkty eksportuje na cały świat. Jej produkty to z pewnością doskonały wybór dla prezbiopów po 40 roku życia cierpiących na to schorzenie.

  Progresywne soczewki okularowe Hoya - wytrzymałość i ochrona

  Progresywne soczewki okularowe Hoya tworzone są przez japońską firmę tak, aby indywidualnie pasowały do kształtu głowy, jak i stylu życia osoby, która będzie z nich korzystać. Ponadto, nawet modele przezroczyste chronią oczy człowieka przed promieniowaniem UV. Zostały wyposażone w odpowiednie powłoki, które nie pozwolą na zabrudzenia kurzem czy piaskiem. Także woda nie będzie osadzać się na powierzchni soczewki podczas opadów deszczu. Dzięki swojemu utwardzeniu, są to również soczewki wytrzymałe, odporne na uszkodzenia. Wszystko to jest gwarancją udanego zakupu. Soczewki tego producenta dostępne są w naszej szerokiej ofercie. Gwarantujemy różnorodność wyboru, aby osoba cierpiąca na prezbiopię mogła wybrać modele odpowiednio dopasowane do siebie. Progresywne soczewki okularowe Hoya to także zakup korzystny cenowo, na co z pewnością wielu klientów zwraca uwagę. Oferta zawiera szeroką gamę produktów, więc optyk klienta będzie mógł swobodnie wybrać model, który odpowiednio dopasuje się do preferencji i indywidualnych wymagań osoby cierpiącej na prezbiopię.

  Soczewki Hoya - błyskawiczna adaptacja i wygoda

  To co wyróżnia modele firmy Hoya, to przede wszystkim szybka adaptacja obrazu, kiedy użytkownik naprzemiennie patrzy na przedmioty z bliska i daleka. Dzięki temu, już nigdy nie będzie potrzebował okularów zarówno do czytania, jak i do noszenia na co dzień. Jedna para okularów do wszystkiego, to także niesamowita wygoda. Po założeniu okularów z soczewkami tego producenta wystarczy okres od kilku godzin do kilku dni, aby wzrok człowieka przystosował się do widzenia progresywnego. Początkowo oczy widzą kilka obrazów jednocześnie, jednak bardzo szybko to mija. Już po paru dniach, można cieszyć się niezwykle ostrym i niczym niezakłóconym obrazem. Czytanie książek, oglądanie telewizora czy podziwianie krajobrazu, nie będzie już więcej udręką i problemem. Wszystko to, dzięki soczewkom progresywnym od producenta Hoya dostępnych w naszym sklepie