yandex

Okulary czy soczewki kontaktowe?

Posted by
Obecnie rynek optometryczny oferuje różnorakie możliwości korekcji wzroku - od szklanych soczewek okularowych, przez szkła progresywne i fotochromowe aż do coraz bardziej zaawansowanych technologicznie soczewek kontaktowych.

Jak czyścić okulary?

Posted by
Każdy, kto nosi okulary wie, że ciągle się brudzą! Częsty kontakt z dłońmi, gdy dotykamy twarzy; pogoda, zwłaszcza ta deszczowa, czy mglista; coraz więcej zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu; używane na co dzień kosmetyki takie jak krem do twarzy, perfumy czy lakier do włosów - wszystko to wpływa na stan naszych okularów.

Jak wybrać soczewki okularowe

Posted by
Wybierając okulary zwracamy uwagę przede wszystkim na odpowiednie oprawki - to one sprawiają, że ładnie wyglądamy, podkreślają naszą osobowość i sprawiają, że okulary wygodnie się nosi.

Jak właściwie dobrać okulary?

Posted by
Dobrze dobrane okulary nie tylko poprawiają komfort życia, ale też dodają atrakcyjności, korygują niedoskonałości, podkreślają urodę i charakter. Każda twarz jest inna, a na rynku znajdziesz tysiące propozycji w różnym przedziale cenowym.
Co roku projektanci high fashion prześcigają się w propozycjach okularów przeciwsłonecznych, dobrze wiedząc, że to najmodniejszy letni dodatek! Dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne w ciągu kilku sekund potrafią zmienić Twój wygląd, wyrazić Twój charakter lub podkręcić stylizację.