yandex

Okulary Okulary Chloe CE 114ST 743 58/18-135 2N

Nowy

Okulary Chloe sprawdź do swojej twarzy.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

950,00 zł

Opis

PolaryzacjaNie
Typ produktuokulary przeciwsłoneczne
Długość zausznika (mm)135
Wysokość oprawki (mm)65mm
Kolor soczewkigradalny brązowy
Zawiasy zausznikabrak flexu
Szerokość oprawki (mm)141mm
Kształtokrągłe
Szerokość tarczy (mm)58
Kolor ramkizłoty
Materiał oprawki (front)metal
Rodzaj oprawypełne
Płećdamskie
Szerokość mostka (mm)18
Materiał oprawki (zausznik)metal
Kolor zausznikazłoty
Wyko??czenie oprawkilakier
Wykończenie oprawkilakier
Rodzaj soczewkiplastikowe
Kategoria zaciemnienia soczewki2

Więcej informacji

Ściereczka i etui gratis!

Okulary przeciwsłoneczne Chloe CE 114ST 743 58/18-135 2N są uosobieniem mody i artystycznego kunsztu dzięki czemu bez wątpienia rozświetlą każdy dzień, nawet jeśli na niebie  nie będzie słońca. Z nowymi okularami Chloe możesz pokazać, ze jesteś trendy. Posiadająca światową renomę marka Chloe podobnie jak w wcześniejszych sezonach ustala kryteria na sezon 2019. Okulary przeciwsłoneczne  Chloe CE 114ST 743 58/18-135 2N występują również w innej  kolorystyce, które można znaleźć na naszej stronie opticdesign.pl na której znajdziemy również wiele modeli ze wcześniejszych sezonów.


Okulary przeciwsłoneczne  Chloe  zostały zaprojektowane z myślą o silnych kobietach. Odważny design i wyrazistość łączą się z klasyczną elegancją. Wybierając pełną oprawkę przeciwsłoneczną Chloe, pokazujesz, że idziesz na całość. Oprawka w kształcie okręgu optycznie unosi twarz, dzięki czemu wyglądamy na osoby bardziej dynamiczne, pełne życia i stylu. Tworzywo sztuczne to bardzo lekki i elastyczny materiał. Cieszy się długą żywotnością i niezwykłym komfortem noszenia. Z powodu swoich doskonałych właściwości i nienagannej ochronie przeciwsłonecznej UV400, model  Chloe CE 114ST 743 58/18-135 2N, spełnia wygórowane warunki jakościowe, zaliczając się do opraw z najwyższej półki.
Do modelu  Chloe CE 114ST 743 58/18-135 2N można również zamontować soczewki korekcyjne, również korekcyjne barwione gradalnie jak i z barwieniem pełnym.
Model jest dostępny na Naszym magazynie. Produkty wysyłamy nawet tego samego dnia roboczego co zamówienie. Opticdesign.pl jest jednym z najlepszych sklepów internetowych, dzięki czemu możesz uzyskać najniższe ceny oraz szeroki wybór opraw i soczewek okularowych.